Ліга Чемпіонів: "Шахтар" з тріском провалився в Мадриді, а Коноплянка вперше забив гол

16 Вересня, 2015 09:42
    У вівторок стартував новий єврокубковий сезон Ліги Чемпіонів.

Першим з українських футбольних клубів у цьому розіграші Ліги Чемпіонів стартував донецький "Шахтар".

Клубу з окупованого терористами міста протистояв найбагатший та найтитулованіший футбольний клуб у світі – мадридський "Реал". У "галактікос", як ще називають іспанців, у складі самі лише зірки і для "Шахтаря" матч обіцяв бути дуже складним.

Перший гол за улюблений клуб королів Іспанії забив француз Бензема на 30 хвилині. На 70% провина за гол лягла на воротаря "Шахтаря" та збірної України Андрія П’ятова, який просто не втримав м’яч в руках.

У першому таймі донеччани зіграли непогано і навіть могли забити, але у другій 45-хвилинці матч для них перетворився на фільм жахів. Спершу на 50-й хвилині Тарас Степаненко отримав другу жовту картку і був видалений з поля. Вже за 5 хвилин судді з Хорватії призначили несправедливий пенальті у ворота "Шахтаря" за гру рукою, якої насправді не було. 11-метровий реалізував Роналду.

Португальському легіонеру "Реала" через 8 хвилин знову прийшлось пробивати пенальті за гру рукою, яка цього разу не була вигаданою. Роналду пробив дуже точно – 3:0. Але на цьому крапка в матчі від Роналду не було поставлено, і вже на 81-й хвилині португалець оформив хет-трик, зігравши головою на добиванні.

Після матчу гравці "Шахтаря" були пригнічені, оскільки поразка з великою різницею забитих та пропущених голів може зіграти злий жарт з клубом, під час підбиття підсумків групового раунду.

Також вчора український слід залишив новачок іспанської "Севільї" Євген Коноплянка у матчі з менхенгладбахською "Боруссією" (Німеччина). Українець почав гру на лавці запасних і вийшов на 83-й хвилині, а вже на 84-й святкував свій дебютний гол у першому в житті матчі групового раунду Ліги Чемпіонів. "Севілья" здобула перемогу з рахунком 3: 0, а гол Коноплянки підбив підсумок в матчі.

Зазначимо, що сьогодні в Лізі Чемпіонів 2015/2016 свій перший матч проведе київське "Динамо". Протистояти киянам буде португальський "Порту".