Латвія встановила обмеження на діяльність банку Льовочкіна та Фурсіна

  23 Сiчня, 2016 14:40
  Латвійська Рада Комісії ринку фінансів і капіталу прийняла рішення встановити обмеження на дії банку соратника Льовочкіна, через який були відмиті вкрадені у держави кошти під час закупівлі "вишок Бойка".
  Фото з відкритих джерел

  22 січня латвійська Рада Комісії ринку фінансів і капіталу (КРФК) прийняла рішення встановити обмеження на дії АТ Trasta komercbanka, головним акціонером якого є Іван Фурсін - давній товариш Сергія Льовочкіна.

  Про це повідомляють латвійські ЗМІ, зазначаючи, що банку заборонили виробляти дебетні операції в будь-якій валюті, у тому числі в інтернет-банку, банкоматах і готівкою на суму понад 100 тисяч євро на вкладника.

  Крім того, банк повинен забезпечити умови, за яких клієнти матимуть змогу вільно розпоряджатися сумами до 100 тисяч євро на час дії обмежень - проводити перерахування і знімати готівку.

  Наголошується: обмеження діятимуть до наступного рішення КРФК і поширюються також на філію кіпрську Trasta komercbanka.

  Підкреслюється, що КРФК прийняла рішення про обмеження, у зв’язку з тим, що в процесі нагляду не був досягнутий належний прогрес у поліпшенні ряду важливих областей діяльності банку (збільшення капіталу, вдосконалення стратегії розвитку банківської діяльності та системи внутрішнього контролю).

  Крім того, був прийнятий до уваги той факт, що найбільшим акціонерам банку з істотною участю - Ігорю Буймістеру та Івану Фурсіну - КРФК вже виносила відповідні попередження.

  Нагадаємо, за раніше оприлюдненою інформацією українських ЗМІ, саме через банк Trasta komercbanka були відмиті вкрадені у держави кошти при здійсненні махінації під час закупівлі "вишок Бойка".

  Теги : банк Льовочкін обмеження Латвія Іван Фурсін вишки Бойка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів