Квіташвілі звинуватив нардепів у корупції на ліках

  5 Лютого, 2016 13:08
  Але за парламентаріїв заступився спікер Гройсман.
  Олександр Квіташвілі
  Фото з відкритих джерел
  Олександр Квіташвілі

  Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі звинуватив народних депутатів з відповідного комітету в тому, що вони заробляли на держзакупівлі ліків.

  Таку заяву він зробив у відповідь на твердження депутата з "Опозиційного блоку" Ігоря Шурми, який заявив, що Квіташвілі сім місяців ігнорує засідання комітету.

  "Я не ходжу на засідання комітетів не сім місяців. Сім місяців тому я був на всіх комітетах. Коли я просив 30 хвилин, мені не давали слово, коли ви говорили про чемпіонат світу між медиками і не обговорювали закони. Я перестав ходити на комітети в жовтні, коли мене ігнорували, коли з мене сміялися. Потім ви почали сміятися над моїми заступниками і поки що не вибачилися. Як пройшов у вас останній комітет? У вас кворуму не було!" - заявив міністр.

  Після цього він перейшов до прямих звинувачень.

  "Є остання інформація про закупівлі. 60% - різниця в ціні на туберкульозні препарати. У грошах це 5,5 млн доларів, які йшли в кишені тим товаришам з вашого комітету, які мене критикують", - заявив він.

  Але за депутатів вступився спікер Володимир Гройсман. "Парламент український - і це треба врахувати міністрам - щоразу у найважчі моменти підставляє плече кожному міністерству. І робити винними і дурними депутатів я не дозволю!" - заявив Гройсман.

  Теги : квіташвілі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів