Квіташвілі каже, що проблема з "Вектор Фармою" вирішена: ВІЛ-інфіковані отримають ліки

  8 Червня, 2015 13:21
  Також міністр повідомив, що Україна більше не буде закуповувати російські вакцини БЦЖ.
  Фото: svoboda.org

  Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі повідомив, що проблема з "Вектор Фармою", яка не виконувала зобов’язання щодо постачання в Україну індійських ліків для ВІЛ-інфікованих, - наразі вирішена.

  Про це він сказав на брифінгу щодо стану проведення державних закупівель лікарських засобів у 2015 році, як передає кореспондент UA1.

  Так, за його словами, після засідання Кабінету Міністрів, під час якого Арсену Авакову було дано завдання розібратися в цій ситуації, вже через 15 хвилин представники фірми, які раніше ігнорували МОЗ, вийшли на зв’язок. "Тепер ми працюємо злагоджено і конструктивно. На цей час проблеми немає" – сказав Квіташвілі.

  Також міністр зазначив, що російські вакцини БЦЖ, які 3 останні роки закупляв МОЗ, заїжджати в Україну не будуть. "Ми починаємо нову хвилю вакцинації. Для цього є всі ресурси. Також планується закупка препаратів від канадської фірми "Юнісеф" від ВІЛ, СНІДу і туберкульозу".

  Як повідомлялось, раніше Олександр Квіташвілі заявляв, що "Вектор фарма" отримала 52 млн грн для закупівлі препаратів у грудні, але не працювала з індійським постачальником. Індуси виробили препарати та могли відправити їх протягом 10 днів, але "Вектор Фарма" не виходила на зв'язок.

  Теги : квіташвілі ліки вектор фарма ВІЛ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів