Квартира у Києві за 5 грн – прокурор ГПУ накупив нерухомості за безцінь

  27 Листопада, 2017 15:22
  Родина співробітника Генпрокуратури має у власності 4 будинки, 8 квартир, 3 авто та кілька ділянок землі.

  Начальник управління нагляду ГПУ за додержанням законів Національною поліцією Олександр Лукашенко та члени його родини володіють значною кількістю нерухомості, яку було придбано з порушеннями законодавства та на кошти невідомого походження.

  Такий висновок зробили журналісти проекту "PROSUD", проаналізувавши декларації співробітника ГПУ за три останніх роки.

  Загалом сім’я Лукашенків має у власності 4 будинки загальною площею 1285 кв.м, 8 квартир, 3 авто та кілька ділянок землі. 

  Особливу зацікавленість викликає квартира у Києві, яку високопосадовець зумів придбати за 5 гривень.

   

  Дружина прокурора теж спромоглася купити будинок у столиці площею 288 кв.м всього за 10 тис. гривень.

  Водночас, згідно з деклараціями, за 2013, 2015 та 2016 роки Лукашенко загалом заробив 974 тис. гривень та ще 967 тис. гривень отримав від продажу рухомого майна. Дружина, яка має свій  бізнес, заробила 2,3 млн гривень.

  Власне, на Ірину Лукашенко й записано більшість нерухомості родини. У Києві, окрім згаданого будинку, дружина прокурора володіє ще одним – площею 405 кв.м. Також їй належить готель "Inn ZatishOK" на 285 кв.м у с. Микуличин, поблизу міста Яремче в Карпатах; 4 готових квартири в столиці загальною площею 148 кв.м та ще одна – 141 кв.м, яка наразі будується; квартира в Словаччині на 95 квадратів.

  Не доручає Ірина Лукашенко своєму чоловікові й право власності на автомобілі – прокурор не має власного авто. Водночас, його дружина володіє Jaguar XF 2010 року випуску (придбаний за 10 тис. гривень), Audi Q3 2011 року випуску та Land Rover Freelander 2 (вартістю  380 тис. гривень).

  Готівкою родині прокурора вдалося назбирати всього 179 тис. гривень.

  Зазначається, що Лукашенко працює в Генпрокуратурі з 2003 року. Після Революції Гідності, у 2015 році, він очолив відділ нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів Нацполіцією. А в 2016-му став начальником управління нагляду за додержанням законів Нацполіцією.

  Раніше повідомлялося про фальсифікацію Генпрокуратурою та Нацполіцією на замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського кримінальної справи проти власника Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігоря Бойка.

  Теги : ГПУ генпрокуратура національна поліція прокурор Олександр Лукашенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів