Кужель розповіла подробиці бою з Тетеруком

  7 Листопада, 2015 21:26
  Каже, що його перш за все має покарати Господь, але заяву з міліції відкликати не спішить.
  Фото з відкритих джерел

  Нардеп Олександра Кужель розповіла деталі сутички з нардепом Андрієм Тетеруком, внаслідок якої вона отримала удар пляшкою по голові та дістала струс мозку.

  "Він наніс удар дном пляшки і влучив за 2 см від скроні. Спочатку обливав мене водою, а потім взяв пляшку за горлишко і дном мене ударив в лоба", - зазначила Кужель.

  Вона додала, що на момент прибуття швидкої, праве око в неї "запливло і нічого не бачило, тиск був 168 на 100".

  Наразі депутат перебуває в лікарні та скаржиться, що діагностований гіпертонічний криз досі не минув.

  Наголосимо, що на уточнююче питання, навколо чого виник конфлікт, Кужель ухилилася від відповіді, пообіцявши розповісти згодом, коли одужання (орієнтовно 10 листопада). Єдине, що вона сказала з цього приводу, це те, що "протягом всього часу, коли ми фракцією перебували у Гройсмана, мабуть він (Тетерук – ред.) був не дуже тверезий... Говорив різні досить неприємні речі – усім нардепам. А за те, що він сказав мені насамкінець, йому б видряпали очі усі жінки в Україні, якби таке почули".

  Крім того,  на питання, чи буде вона відкликати заяву у міліцію, про що заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, Кужель зазначила: "Вона знає, що я віруюча людина, і єдиний, хто може покарати за поганий вчинок – Бог. Але ми вирішимо це питання".

  Нагадаємо, сам Тетерук вважає інцидент з Кужель провокацією.

  Так само вважає і лідер "Батьківщини", до якої належить Кужель, Юлія Тимошенко.

  Теги : Олександра Кужель Андрій Тетерук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів