Кушанашвілі просить Авакова та Грицака допомогти у в'їзді в Україну

  10 Травня, 2016 13:17
  У листі до голів МВС і СБУ Кушанашвілі називає себе "українофілом" і просить допомогти йому з зняти заборону на в'їзд в Україну.
  Отар Кушанашвілі
  Отар Кушанашвілі

  Російський журналіст Отар Кушанашвілі написав відкритого листа главі Міністерства внутрішніх справ Арсену Авакову та голові Служби Безпеки Василю Грицаку.

  Про це він сам повідомив у соцмережі Facebook.

  В листі Кушанашвілі називає себе "українофілом" і просить допомогти йому зі зняти заборону на в'їзд в Україну.

  "В'їзд було заборонено саме в той день, коли я, нелюбимий чиновниками в Москві українофіл, повернувся з Києва, уклавши контракт з "Радио Вести Украина", де працюють в тому числі мої друзі і сподвижники, знають, що я на кожному кроці декларую не просто приязнь до України, а справжню любов, справжню" - написав Кушанашвілі.

  Також Кушанашвілі розповів, що вживав слово "анексія" до цього й у Львові, на малій батьківщині Кузьми.

  "Я не дебатую тут питання: хороша я людина або погана, навіть питання, чудовий я журналіст-ведучий або так собі, я не дебатую його. Очевидно ж, що я роблю честь людській расі, а в професії мені рівних немає. Я дебатую одне питання: як можна записувати у вороги друга?!" - додав Кушанашвілі.

  Як відомо, 25 березня повідомлялося, що російський журналіст Отар Кушанашвілі обійме посаду ведучого ранкового ефіру "Радио Вести". А вже 28 березня СБУ заборонила йому в'їзд в Україну упродовж трьох років.

  Теги : МВС СБУ Арсен Аваков василь грицак заборона на в'їзд кушанашвілі радіо "Вести"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів