Курченко намагався "відмити" собі 1 млн доларів "Металіста"

  14 Липня, 2015 11:38
  Власник футбольного клубу не виплачує заробітну платню футболістам та персоналу клубу, але намагався забрати у команди єдині зароблені гроші.
  Фото: відкриті джерела

  Народний депутат та радник міністра МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що власник харківського "Металіста" намагався собі привласнити гроші, які команда заробила на платних трансляціях по телебаченню.

  Геращенко розповів, що 9 липня на рахунок ПАО ФК "Металіст" поступила сума, яка у еквіваленті прирівнюється до 1 млн доларів США. Ці гроші на рахунки клуба прийшли від ТРК "Україна" за реалізацію телевізійних прав.

  Ці кошти замість того, щоб роздати гравцям та персоналу, які вже давно не отримують зарплатні, Курченко вирішив "відмити", через різноманітні фірми, до себе в Москву на власні потреби.

  Геращенко зазначив, що у міліції невдовзі дочекалися дій з боку Курченка і генеральний директор клуба отримав наказ відправити кошти клуба в Москву.

  Правоохоронці заблокували операцію і перекрили канал, згідно з яким гендиректор та ще двоє працівників клубу мали відправити гроші Курченку.

  Наразі в офісах "Металіста" почалися обшуки, а судові органи заблокували рахунки.  

  Теги : Антон Геращенко футбол Курченко Металіст
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів