Культура в ЛНР: луганський "доцент"-порноблогер розграбував українську бібліотеку

  22 Квiтня, 2015 19:30
  Сепаратисти в Луганську вилучили понад 30 тисяч "неправильних" книжок. Керував розгромом "доцент" Юлій Федоровський, наукова діяльність якого більш ніж сумнівна, зате показова активність у поширенні порнографії.

  У Луганську розгромлена бібліотека "Українсько-канадського центру", що діяв на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Про це йдеться в сюжеті одного з сепаратистських ресурсів ЛНР, який виклав у себе в блозі луганський журналіст Олексій Фалін. Автори сюжету переконані, що книги, які зберігалися в бібліотеці, є "неофашистськими" та використовувалися для "промивання мізків" і "нацистської пропаганди". Вся бібліотека канадського центру буде вилучена.

  Більше 30 тисяч книг, що зберігаються в бібліотеці, оголошені "нацистською літературою". Серед них книги про Голодомор, з історії України, а також "Енеїда" Івана Котляревського, яка вийшла в 1798 році та входила до шкільної програми з української літератури часів СРСР, а також роман про солдата Швейка чеського класика Ярослава Гашека.

  Цікава також і особистість "люстратора літератури" по-луганськи. Виступаючий в сюжеті Юлій Зонненберг-Федоровський відомий як порноблогер з ніком yadocent, причому розповсюджувані ним матеріали найчастіше носять більш ніж відвертий характер.

  У науковій діяльності доцент Федоровський також не був занадто моральний. Він відомий як хабарник, а також свого часу попався на плагіаті, причому був викритий своїми ж "побратимами" з "політичної орієнтації". У збірці "Український націоналізм і Донбас. Історична ретроспектива", виданій у 2012 році, вийшла його стаття "Боротьба з діяльністю ОУН напередодні Великої Вітчизняної війни (1939-1941)", яка виявилася плагіатом статті з тижневика "2000".

  Тим не менш, Федоровський сьогодні призначений керівником Луганського обласного інституту післядипломної освіти та виступає на місцевому телебаченні як "експерт і політолог".

  Теги : ЛНР луганськ книги федоровський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів