Кулика "впихнули" до групи по розслідуванню справи Курченка, аби "відбілити" - Ситник

  14 Липня, 2016 14:37
  Прокурор сил АТО намагався зробити вигляд, що розслідує резонансну справу, а його переслідують саме за це.

  Підозру військовому прокурору Костянтину Кулику склали до того, як ГПУ "впихнула" його у групу щодо розслідування справи Курченка.

  Таку заяву зробив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник на брифінгу, передає кореспондент UA1.

  Очільник НАБУ додав, що Кулик на допити не з'являвся, натомість надходили листи від керівників прокуратури про те, що він задіяний у невідкладних слідчих діях.

  "Після того, як стало відомо, що Кулику буде оголошено про підозру, приймається термінове рішення про те, що треба включити якусь резонансну справу - там, де буде 12 прокурорів, окрім нього, але без нього справа ця не обійдеться, бо він герой. В подальшому все підводиться під те, що наше провадження пов'язане з розслідуванням резонансної справи", - виклав Ситник своє бачення ситуації.

  Він також уточнив, що Кулика було внесено до складу групи, яка веде справу по Курченку, 27 травня, через 4 дні після того, як йому була направлена підозра.

  Додамо, що Антикорупційна прокуратура оприлюднила стенограми розсекречених аудіозаписів телефонних розмов Кулика, з яких випливає, що він був проінформований стосовно розслідування щодо нього, та намагався від розслідування ухилитись.

  Теги : Артем Ситник Курченко костянтин кулик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів