Кулика підозрюють у приховуванні доходів та цінних придбаннях

  1 Липня, 2016 10:15
  Оприлюднено копію документа про пред'явлення підозри прокурору сил АТО.
  Костянтин Кулик
  Костянтин Кулик

  Прокурора АТО Костянтина Кулика, в оселі якого слідчі Національного антикорупційного бюро провели обшук, підозрюють у приховуванні своїх реальних доходів і цінних придбаннях.

  Про це свідчить копія документа про пред'явлення підозри Кулику, текст якого опублікувала "Українська правда".

  Згідно з документом, за період з 2011 по 2016 рік Кулик, працюючи в органах прокуратури, згідно з даними податкової, отримав дохід у розмірі майже 1,7 млн грн (зарплата, соцвиплати держави на оздоровлення та вирішення соціально-побутових потреб). Офіційних позик і кредитів не отримував.

  При цьому в документі зазначається, що в період з 2011 року по 14 квітня 2015 рік при спільному сукупному доході в розмірі у понад 1 млн грн Кулик отримав активів у спільну сумісну власність зі своєю цивільною дружиною Іриною Німець на суму у майже 2 млн грн.

  Так, навесні 2014 року, "переслідуючи мету придбання майна і приховування його від обов'язкового декларування", Кулик передав Німець 120 тис. доларів (еквівалент майже 1,4 грн) . Тоді ж вона придбала машину TOYOTA LAND CRUISER 200 за 1,21 млн грн, яку зареєстровала на себе. У підозрі зазначається, що авто не було відображено в декларації.

  Також Кулик оформив на Німець нежитлове приміщення - вартістю 169 тис. грн за адресою Жилянська, 59. Також він купив квартиру № 1326 на Жилянській, 59. В документі описується, що квартира перебувала під арештом, і Кулик купив її на 250 тис. грн дешевше, ніж вона коштувала для попереднього власника.

  У підозрі також зазначається, що навесні 2015 року Кулик купив паркомісце за 99 тис. грн.

  Крім того, влітку того ж року Кулик "отримав у спільне володіння" квартиру на вулиці Івана Кудрі, шляхом придбання цінних паперів, право власності оформлено на Німець (вартість облігацій - 2,7 млн грн). У підозрі наголошується, що це удвічі більше за загальний дохід Кулика і Німець за період з 1 квітня по 31 грудня 2015 року.

  Також наприкінці минулого року Кулик купив ще одне паркомісце в підземному гаражі на Жилянській за 97 тис. грн, і зареєстрував його на Німець.

  Таким чином, за період з квітня 2015 року по січень 2016 року Кулик отримав у спільну сумісну власність активи на суму 2,8 млн грн, які були передані Німець. Всі ці активи, за даними НАБУ, не відображені в декларації прокурора АТО.

  До всього - Кулик не вказав у декларації за 2013 рік авто TOYOTA LAND CRUISER 100, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Володимиром Жиліним - батьком одного з лідерів терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна. Згідно з підозрою, автомобілем Кулик користується досі, хоча його власником з жовтня 2010 року стала Німець.

  Сам Кулик у коментарі ЗМІ називає документ про підозру "маячнею". Він звинувачує правоохоронців у спробі зірвати "газову справу Курченко", тоді як у НАБУ наголошують, що вже кілька разів безрезультатно викликали його на допит.

  Як відомо, крім справи олігарха Курченка, Кулик займається ще й справою нещодавно затриманого екс-заступника глави "Нафтогазу" Олександра Кацуби.

  Теги : АТО декларація прокурор НАБУ підозра костянтин кулик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів