Кривонос попросить Раду якомога скоріше реформувати "Укроборонпром"

  13 Березня, 2019 14:02
  Робота концерну має стати "максимально прозорою", зазначив заступник секретаря РНБО.

  Новий заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Сергій Кривонос заявив, що звертатиметься до Верховної Ради з проханням в максимально стислий термін розглянути та прийняти закон про реформування державного концерну "Укроборонпром".

  Про це він написав на власній сторінці в Facebook.

  За його словами, відповідний закон має "зробити роботу концерну максимально прозорою та унеможливити корупційну складову".

  "На своєму посту одним з головних завдань я бачу зміцнення системи обороноздатності держави. Разом з командою буду реалізовувати та впроваджувати програму дій "П’ять кроків до Перемоги" по всій території нашої держави", – написав він.

  Кривонос зазначив, що реалізація положень цієї програми зокрема надасть можливість "забезпечити Збройні сили та інші воєнні формування новітньою зброєю і військовою технікою", а також "налагодити тісну співпрацю і взаємодію сектору безпеки та оборони з громадським суспільством".

  Нагадаємо, до призначення на посаду в РНБО Кривонос зняв свою кандидатуру з виборів президента на користь чинного глави держави Порошенка.

  Теги : Верховна Рада законопроект Укроборонпром реформа РНБО Сергій Кривонос
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів