Кримський суд арештував на 2 місяці 12 українських моряків

  27 Листопада, 2018 20:49
  Військовим інкримінують незаконний перетин "державного кордону Росії".

  27 листопада так званий суд Сімферополя заарештував 12 з 24 утримуваних українських військовослужбовців ВМС України, яких затримали разом з двома катерами та одним буксиром, повідомляють Крим.Реалії.

  Окупанти ухвалили 60 діб арешту для старшого матроса Андрія Оприска, моряка Сергій Цибізова, моряка Юрій Будзила, старшого матроса Володимира Терещенка, старшого матроса Віктора Безпальченка, члена екіпажу Володимира Варимеза, старшого матроса Михайла Власюка, моряка Богдана Головаша, моряка Сергія Чуліба, моряка Владислава Костишина, капітан-лейтенанта Сергія Попова, моряка Романа Мокрюка.

  Раніше публікувалися особи 22 із 24 затриманих українських військовослужбовців.

  25 листопада катери ФСБ РФ двічі таранили український буксир, який разом з двома бронекатерами прямував з Одеси до Маріуполя. Щоб не допустити ВМС України до Керченської протоки, росіяни заблокували українське судно танкером.

  Після того як катери та буксир не змогли потрапити в Азовське море, їх повернули до Одеси. В момент повернення росіяни обстріляли кораблі та захопили їх разом з екіпажем

  У зв'язку з відкритою агресією росіян Верховна Рада ввела воєнний стан в областях, які межують з Росією та Прідністров'ям

  Теги : Крим Росія ВМС військові кораблі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів