Кримські татари згодні на запуск однієї ЛЕП у Крим

  24 Листопада, 2015 17:21
  Проте активісти продовжують наполягати на перегляді договору про постачання електрики.
  Підірвана опора ЛЕП поблизу Чаплники Херсонської області
  Фото з відкритих джерел
  Підірвана опора ЛЕП поблизу Чаплники Херсонської області

  Кримські татари погодилися на запуск однієї із пошкоджених ліній електропередач для потреб соціальної сфери в анексованому РФ Криму.

  Про це заявив уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Мустафа Джемілєв.

  Однак, за його словами, активісти блокади Криму продовжують наполягати на виконанні своїх вимог та перегляді контракту щодо постачання електроенергії на окупований півострів.

  Джемілєв зазначив, що півостров самостійно може забезпечити себе електроенергією десь на 30% від необхідного. Проте цією електрикою нині забезпечуються переважно військові частини, ФСБ, адміністрації чиновників, а також на дорогах підсвічуються портрети Путіна.

  За словами нардепа, запуск однієї з ЛЕП збільшить кількість електроенергії для Криму, якщо вона буде використовуватися на суспільні потреби.

  Що ж до питання другої лінії електропередач, то Джемілєв зазначив, що воно буде вирішуватися на рівні уряду після завершення ремонтних робіт.

  Нагадаємо, анексований Росією півострів залишився повністю відрізаний від української електрики внаслідок підривів ліній електропередач у Херсонській області.

  Сьогодні ремонтна бригада "Укренерго" розпочала ремонт однієї з пошкоджених ЛЕП - 220 кВ "Каховка - Титан".

  Теги : Крим електроенергія підрив Мустафа Джемілєв Громадянська блокада Криму
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів