Кримчан закликають бути готовими до зустрічі Нового року в темряві

  31 Грудня, 2015 11:00
  На території анексованого Росією півострова вводитиметься графік віялових вимкнень електроенергії.
  Фото з відкритих джерел

  Через дефіцит електроенергії окупаційна влада Криму радить жителям півострова заздалегідь приготувати новорічні страви й зарядити мобільні телефони.

  Як інформують російські ЗМІ, про це заявила так звана "міністр палива та енергетики Криму" Світлана Бородуліна.

  За її словами, в денні години є гарна підмога з боку сонячної та вітрової генерації, тому кримчанам краще підготуватися до свята в світловий день.

  "З 6 години вечора присвятіть спілкуванню один з одним. Дружнє ставлення до електроенергії буде, напевно, найкращим взаємним подарунком кримчан", - сказала Бородуліна.

  Вона також наголосила, що одним із найбільш енергоємних приладів також є електричні бігуді, тому жінкам краще зробити зачіски в денний час.

  Крім того, Бородуліна зазначила, що в пікові вечірні години вводитиметься графік віялових вимкнень електроенергії. "Ті графіки будуть з 2016 року і в пікові години сьогоднішнього вечора з 17 до 22 застосовуватися", - сказала вона.

  Тим часом у так званому МНС по Севастополю заявили, що електрика буде подаватися на три години, а потім також на три години вимикатися.

  Як повідомлялося, подача електроенергії з материкової України до окупованого Криму ЛЕП "Каховка-Титан" припинилася ввечері 30 грудня.

  Теги : Крим електроенергія віялові відключення новий рік
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів