Крим відмовився від української електроенергії

  7 Грудня, 2015 17:36
  Аксьонов заявив, що Крим не купуватиме в України електроенергію навіть у разі відновлення поставок.
  Фото з відкритих джерел

  Крим не має наміру знову співпрацювати з Україною в питанні постачання електроенергії навіть якщо воно буде поновлено.

  Про це заявив "глава республіки" Сергій Аксьонов.

  "Ми вже давно відмовилися від усього українського. Вони перекрили ринок поставок будматеріалів півроку тому, продовольства - три місяці тому, воду на самому початку перекрили. Електроенергія - була остання "нитка", яка пов'язувала нас з Україною. сьогодні ж ми відрізані вже повністю і не маємо намірів знову підтримувати ці відносини", - йдеться в заяві.

  За словами Аксьонова, зараз кримчани самі просять раз і назавжди відмовитись від купівлі електроенергії в України.

  "До мене через соціальні мережі надходить велика кількість звернень від кримчан, які єдині в думці, що навіть якщо Україна і захоче подавати електроенергію, брати її нам не треба ні за які гроші - ні за великі, ні за малі", - стверджує ставленик Кремля.

  Разом з тим, Аксьонов акцентував на тому, що Крим не тільки використовуватиме електроенергію, що надходить з Кубані, але й розвиватиме власну генерацію, заявивши, що вже цього місяця, з урахуванням введеня в експлуатацію другої нитки першої черги енергомосту, буде покрито 80% потреби Криму в електроенергії.

  Розвивати ж власні енергопотужності, за словами Аксьонова, місцева "влада" зможе після будівництва двох ТЕЦ - у Сімферополі та Севастополі.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані та непідконтрольні центральній владі території України, її розгляд може відбутися у середу, 9 грудня.

  Теги : Крим електроенергія сергій аксьонов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів