Крим без електрики: у Чаплинці остаточно підірвали електроопори

  22 Листопада, 2015 09:32
  Всі населені пункти Криму залишились без електрики, яка надходить з України по чотирьох лініях.

  У Чаплинці Херсонської області, де вчора стався конфлікт між учасниками Громадянської блокади Криму та українськими силовиками, остаточно підірвали раніше пошкоджені опори лінії електропередач.

  Про це у Facebook повідомив кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв.

  "Щойно на Чаплинці прогримів вибух. Підірвали пошкоджені опори" – написав він.

  Цей факт підтвердив у соцмережі також і голова департаменту Національної поліції Ілля Ківа, який безпосередньо на місці керував правоохоронцями.

  Таким чином, усі населені пункти Криму залишились без електрики, яка надходить на півострів з території України по чотирьох лініях. Кримські енергетики почали підключати об'єкти життєзабезпечення до резервних джерел живлення.

  Перед цим Ілля Ківа повідомляв про завершення робіт щодо заземлення пошкоджених електроопор. Власне штурм активістів і був пояснений тим, що силовики мали забезпечити доступ ремонтних бригад до аварійних електроопор на Чаплинському напрямку через те, що вони можуть впасти у будь-який момент та несуть загрозу життю активістам. Спочатку між сторонами виник конфлікт, який згодом врегулювали. У мережі з’явилось відео цього штурму.  На знак протесту проти дій силовиків кримські татари вчора пікетували Адміністрацію Президента і закликали не допустити кровопролиття на Херсонщині. У результаті Мустафа Джемілєв та Рефат Чубаров зустрілися з президентом і отримали запевнення, що сила щодо татар не буде застосована. 

  Теги : Крим електроенергія кримські татари підрив Громадянська блокада Криму чаплинка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів