Кожен п`ятий житель країн, що розвиваються, живе за межею бідності

  17 Жовтня, 2015 14:04
  Дискримінація стосовно жінок і дівчат серйозно гальмує процес розвитку.
  Фото з відкритих джерел

  Кожен п`ятий житель країн, що розвиваються, живе за межею бідності.

  Про це заявив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун напередодні Міжнародного дня боротьби з бідністю, який відзначається сьогодні, повідомляє Центр новин ООН.

  "За період із 1990 по 2010 рік із крайньої бідності вирвалося щонайменше 700 млн осіб. Незважаючи на ці грандіозні успіхи, кожен п`ятий житель регіонів, що розвиваються, — 1,22 млрд людей — живе менш ніж на 1,25 дол. США на день, а 2,4 млрд людей обходяться двома доларами США на день", - йдеться в посланні Пан Гі Муна.

  Генсек ООН зазначив, що з початку фінансової кризи розрив між багатими і знедоленими став ще більш виразним, ніж раніше.

  Він також вважає, що волаюча дискримінація стосовно жінок і дівчат серйозно гальмує процес розвитку.

  Пан Гі Мун нагадав, що викорінення бідності є одним із головних завдань нового Порядку денного ООН у галузі сталого розвитку на період до 2030 року.

  "Вкорінені злидні й забобони, а також величезний розрив між багатими й знедоленими можуть зруйнувати саму структуру товариства та призвести до нестабільності. Там, де панує бідність, люди пригнічені. Життя, спотворене убогістю, жорстоке... й часто обривається занадто рано", - сказав генсек ООН.

  Нагадаємо, міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності, заснований Генеральною асамблеєю ООН у 1993 році, щорічно відзначається 17 жовтня.

  Теги : ООН
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів