Козак Гаврилюк хоче легалізувати повій

  29 Травня, 2015 16:50
  На його думку, легалізація проституції поповнить держбюджет та вбереже від венеричних захворювань. Зрештою, таким є і світовий досвід.
  Фото з відкритих джерел

  Народний депутат VIII скликання Михайло Гаврилюк вважає за потрібне легалізувати проституцію в Україні, що дозволить поповнити держбюджет.

  Як він заявив у коментарі УНН, це потрібно зробити за прикладом багатьох країн світу, де індустрія надання сексуальних послуг за гроші вже давно легалізована.

  На думку Гаврилюка, це захистить українців від венеричних захворювань. За його словами, за кордоном жінки легкої поведінки в будинках розпусти проходять відповідний медичний огляд, що убезпечує людей від "цих усіх болячок".

  Також депутат відзначив, що в разі легалізації гроші від секс-індустрії можуть поповнювати бюджет країни, "а не чиїсь особисті гаманці". Зокрема, він звинуватив у "кришуванні" проституції міліцію та прокурорів.

  Гаврилюк також заявив, що якщо подібний законопроект буде поданий у Раду, він його підтримає. "Я подивлюся, що буде прописано у законопроекті. Коли депутати напишуть - я прочитаю, вивчу його, і якщо там все буде чисто – підтримаю", - сказав депутат.

  Відзначимо, що проституція легалізована в Австрії, Німеччині, Великобританії, Туреччині, Італії, Франції, Латвії, Угорщині, Чилі, Нідерландах, Канаді та інших країнах. 

  Теги : легалізація Михайло Гаврилюк проституція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів