Корумповані судді знищують кондитерську фабрику "ЖЛ"

  4 Лютого, 2016 12:21
  Законом маніпулюють на замовлення рейдерів. Юристи дали правову оцінку ситуації навколо Житомирської кондитерської фабрики.

  З початку конфлікту, що розгорівся навколо Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ", судами було прийнято вже кілька рішень щодо цього підприємства. Кожна зі сторін трактує рішення судів по-своєму. Однак їх юридичні наслідки однозначні.

  Роз'яснення ключових пунктів цього протистояння надав відомий адвокат Андрій Левковець.

  Юрист підтверджує незаконність дій суб'єкта, що скасував реєстрацію ТДВ "ЖЛ" 27 листопада 2015 року на підставі постанови Тернопільського окружного адміністративного суду від 23 листопада 2015 року, яка на момент скоєння реєстраційної дії не набула чинності.

  За словами Левковця, незважаючи на те, що після скасування в реєстрі записів щодо ТДВ "ЖЛ" записи про ЗАТ "Житомирські ласощі" відновлюються автоматично, це не означає відновлення дієздатності ЗАТ. Закрите акціонерне товариство "Житомирські ласощі" – це просто запис в реєстрі без будь-якого змісту.

  Адвокат не бачить жодних підстав для зазіхань з боку рейдерів на майновий комплекс Житомирської кондитерської фабрики, оскільки право власності на майно не припиняється зі скасуванням реєстрації юридичної особи. І навіть якби скасування реєстрації ТДВ "ЖЛ" було визнано законним, його майном можуть розпоряджатися виключно учасники цього товариства.

  Відновлення реєстрації ЗАТ "Житомирські ласощі" не означає переходу права власності на майно. Тому присутність на території фабрики людей, які не мають корпоративних прав у ТДВ "ЖЛ", без наявності судового рішення та участі державного виконавця є незаконною.

  Левковец підкреслює очевидність втручання влади в ситуацію та примусове позбавлення власника майна фактичного володіння.

  Нагадаємо, ЗМІ неодноразово звертали увагу на сприяння державних структур спробам реалізації рейдерської схеми народного депутата Пашинського із захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ". Зокрема, незаконному проникненню на територію підприємства озброєних "тітушок" на новорічні свята сприяли співробітники Управління поліції охорони в Житомирській області.

  Втручання в Держреєстр юридичних осіб та незаконне видалення реєстраційного запису щодо ТДВ "ЖЛ" також було скоєно під заступництвом міністра юстиції Павла Петренка. Згодом глава Мін'юсту заявляв, що нічого не знає про цей конфлікт, попри багатолюдні мітинги працівників фабрики, що проходили під вікнами його відомства.

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» судові рішення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів