Корпорацію нардепа Рибалки підозрюють у несплаті податків та шахрайстві

  26 Сiчня, 2016 18:31
  Мова йде про мільйонні суми.

  Прокуратура підозрює корпорацію S.Group, яка пов'язана з народним депутатом від "Радикальної партії" Сергієм Рибалкою, в ухиленні від сплати податків.

  Корпорацію також обвинувачують в намірі шахрайським шляхом заволодіти коштами компанії "АТБ-маркет" на 110 млн грн.

  Про це йдеться в повідомленні прокуратури Дніпропетровської області.

  S.Group ухилилася від сплати 145 млн грн податків.

  Заступник прокурора області Андрій Бачище зазначив, що посадові особи ТОВ "Продекспорт 2009", що входить до S.Group, відбивали у податковій звітності проведення операцій з придбання товарів у фіктивних підприємств, занижуючи суму отриманого прибутку та ПДВ.

  Розслідування ведеться за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах) КК.

  Прокуратура виявила акт податкової перевірки, яким встановлено порушення податкового законодавства на вказану суму 145 млн грн. Цей акт був прихований від реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань посадовцями фіскальної служби.

  Посадові особи S.Group також є фігурантами іншого кримінального провадження, розпочатого за фактом шахрайства (ч. 4 ст. 190 КК).

  На підставі підроблених документів, корпорацією був пред'явлений позов до компанії "АТБ-маркет" про стягнення заборгованості в 110 млн грн, якої насправді не існувало.

  Позов був підписаний не директором компанії, а іншою особою. Відразу після цього борг за позовом був перезданий іншому підприємству, яке також має відношення до S.Group, а директором підприємства призначено жителя тимчасово окупованої території України.

  Теги : АТБ Сергій Рибалка s.group
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів