Коригувальницю "ДНР" запроторили за ґрати на 8,5 років

  17 Грудня, 2015 17:29
  Жінка передавала терористам дані про переміщення, дислокацію, кількість та вид озброєння українських військовослужбовців.

  Артемівський міський районний суд Донецької області засудив 35-річну жінку, яка співпрацювала з терористами і була їхнім коригувальником вогню, до 8,5 років позбавлення волі.

  Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, 35-річна мешканка Артемівського району Донеччини з лютого по червень 2015 року за власною ініціативою вступила до лав терористичної організації "ДНР".

  Жінка регулярно по мобільному телефону передавала бойовикам дані про артилерійські позиції, переміщення, дислокацію, кількість та вид озброєння військовослужбовців та військової техніки ЗСУ, які беруть участь у проведенні АТО в Артемівському районі Донецької області.

  Зазначається, що діяльність терористів навесні 2015 року на території селищ Червоний Пахар, Миронівський та Луганське Артемівського району Донеччини спричинила масову загибель людей, а також руйнування й пошкодження великої кількість адміністративних та приватних будівель.

  Дії інформаторки кваліфіковані за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній групі чи терористичній організації).

  Теги : ДНР донецька область прокуратура інформатори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів