Корбан вирішив відібрати Ocean Plaza у братів Ротенбергів

  13 Травня, 2015 18:08
  Подібні дії будуть відповіддю на націоналізацію його готелів у Криму, вважає він.

  Колишній заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан пообіцяв відібрати торговий центр Ocean Plaza у Києві у російських власників - братів Ротенбергів.

  Про це він написав у Facebook.

  Корбан вважає, що подібні дії будуть відповіддю на націоналізацію його готелів у Криму. За словами Корбана, ці готелі відібрали після того, як він перестав бути заступником губернатора Дніпропетровщини.

  Півроку тому Корбан вже натякав керуючим Ocean Plaza, щоб вони були готові до зміни власника торгового центру. Він стверджує, що тоді його погрози подіяли, і націоналізація активів в Криму була відкладена.

  "Мушу зауважити, що я буду змушений застосувати весь арсенал ефективних методів зміни власників, який отримав, так би мовити, в минулому житті. Я давно обіцяв собі від них відмовитися, але зроблю одне виключення", - написав Корбан.

  Зазначимо, в жовтні 2014 року з'явилася інформація, що Аркадій Ротенберг вийшов з числа співвласників девелоперської компанії "ТПС Нерухомість", спеціалізація якої - будівництво торгових центрів і управління ними. Ocean Plaza входила в число активів компанії.

  Теги : Корбан ротенберг Ocean Plaza
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів