Конвертцентр з обігом понад 200 млн грн викрито у Києві

  16 Грудня, 2015 19:46
  Під час обшуків було вилучено понад 200 тисяч гривень готівки.

  Спільними зусиллями київської прокуратури та співробітників ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві ліквідовано міжрегіональний "конвертаційний центр".

  Як зазначає прес-служба прокуратури м. Києва, конвертцентр надавав послуги з мінімізації податкових зобов’язань та переведення у готівку коштів підприємствам реального сектору економіки переважно зі столиці та Київської області.

  Правоохоронцями було проведено 4 обшуки в офісних та житлових приміщеннях, а також в автомобільному транспорті, що використовувалися членами злочинної групи.

  У ході обшуків вилучено 33 печатки ФСПД, первинну бухгалтерську документацію, що підтверджує незаконні грошові операції, а також готівкові кошти у сумі понад 200 тис. гривень.

  Загалом за період 2014-2015 рр. із використанням реквізитів "транзитно-конвертаційних підприємств" було проконвертовано грошових коштів на суму понад 200 млн гривень.

  За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч.2 ст. 205, ч.1 ст. 212, ч. 3 ст. 212 та ч. 5 ст. 27 Кримінального кодексу України.

  Теги : конвертаційний центр прокуратура ДФС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів