Конкурс з обрання членів Нацагентства із запобігання корупції заблоковано

  15 Березня, 2016 09:59
  Конфлікт стався у зв`язку з пропозицією обрати до складу НАЗК екс-заступника міністра юстиції Руслана Рябошапку.
  Фото: відкриті джерела

  Конкурс з дообрання членів Національного агентства із запобігання корупції, що є однією з вимог для візової лібералізації, заблоковано.

  Про це розповіли члени виборчої комісії після засідання, пишуть ЗМІ.

  Зазначається, що конфлікт пов`язаний з пропозицією обрати до складу НАЗК екс-заступника міністра юстиції Руслана Рябошапку.

  За результатами рейтингового голосування його обрання підтримали п’ятеро з восьми членів комісії. Водночас, троє представників комісії дали йому найнижчі бали (в тому числі за професійну компетенцію), чим і заблокували його обрання.

  За словами першого заступника глави Мінюсту Наталії Севостьянової (яка була одним з членів конкурсної комісії, що занизили бали Рябошапці), він не гідний брати участь у роботі Нацагентства, оскільки співпрацював з Лавриновичем.

  Сам же Рябошапка спростовує це, стверджуючи, що прийшов до Міністерства юстиції навесні 2014 року, а звільнився восени за власним бажанням через особистий конфлікт з міністром Петренком.

  Нагадаємо, обрання додаткових членів Національного агентства із запобігання корупції та переголосування закону про електронне декларування є вимогами, обов`язковими до виконання для візової лібералізації короткострокових поїздок до ЄС.

  Теги : корупція конкурс НАЗК Наталія Севостьянова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів