"Комсомольську правду" в Україні" перейменовано у зв'язку з декомунізацією

  12 Сiчня, 2016 12:48
  Відсьогодні газета називатиметься "КП" в Україні".

  Щоденна газета "Комсомольська правда" в Україні", яка входить до медіахолдингу UMH, з 12 січня 2016 року змінила назву, враховуючи вимоги закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів та заборону пропаганди їх символіки". Відтепер видання іменується "КП" в Україні".

  Про це повідомляється в статті на сайті газети.

  "На цей крок редакція була змушена піти у зв'язку з чинним в країні законом про декомунізацію, а також небажанням Міністерства юстиції враховувати той факт, що українська версія газети, яка існує вже 19 років, ніколи не була "рупором ВЛКСМ", а є одним з лідерів друкованої преси в Україні", – підкреслюють автори публікації.

  За словами головного редактора видання Оксани Богданової, "Комсомольська правда" видається більш ніж у 50 країнах світу, в тому числі державах, які також пройшли через декомунізацію. І лише в Україні закон змусив газету з 90-річною історією змінити назву.

  "Враховуючи, що "сьогодні українські журналісти працюють в безпрецедентних умовах свободи слова" і "такого в Україні не було ніколи", редакція змушена піти на такий крок. І оскільки вже "журналістам надана абсолютна свобода слова" – скористаємося цією можливістю і будемо виходити під назвою "КП" в Україні", – заявила Богданова.

  Періодичність виходу газети, а також її формат залишаться без змін.

  Нагадаємо, закон про декомунізацію, яким передбачається заборона пропаганди комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їх символіки в Україні, набув чинності в травні 2015 року.

  Теги : декомунізація UMH Group російськомовні друковані видання
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів