Комітет захисту журналістів закликав Зеленського зробити свободу преси пріоритетною

  18 Червня, 2019 08:48
  В організації просять главу держави провести незалежне розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

  Комітет захисту журналістів закликав президента України Володимира Зеленського зробити свободу преси пріоритетною.

  Про це йдеться у зверненні Комітету до глави держави.

  "Останніми роками ряд українських журналістів зіткнулися з репресивними атаками за свою діяльність, що свідчить про погіршення свободи преси в країні", – йдеться у зверненні.

  Зокрема, в організації наголосили, що неодноразово закликали українську владу провести ретельне і незалежне розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета і притягнути винних осіб, включно з організаторами, до відповідальності.

  "Поточна безкарність у вбивствах журналістів створює негативний вплив на пресу країни, особливо серед журналістів, які займаються потенційно чутливими та спірними питаннями", – додали у Комітеті.

  Крім того, організація закликала звільнити керівника бюро російського державного інформаційного агентства "РИА-Новости" у Києві Кирила Вишинського, якого в Україні обвинувачують у державній зраді. А також використати усі можливі важелі впливу для звільнення з полону бойовиків на Донбасі позаштатного журналіста "Радіо Свободи" Станіслава Асєєва і кореспондента "Укрінформу" Романа Сущенка, якого незаконно засудили в Росії до 12 років.

  Нагадаємо, в Україні проводили інформаційну кампанію проти безкарності за напади на журналістів.

  Теги : вбивство свобода слова журналісти Володимир Зеленський Павло Шеремета
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів