Комітет з нацбезпеки виділить Міноборони додатково 2 млрд гривень на сховища

  17 Жовтня, 2018 19:01
  За словами глави оборонного відомства, наразі бюджетом виділено недостатньо коштів на будівництво сховищ з боєприпасами.

  Комітет з питань національної безпеки та оборони ухвалив рішення щодо виділення додатково 2 млрд гривень на будівництво сховищ для боєприпасів.

  Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за підсумками звіту в Комітеті з питань національної безпеки та оборони Верховної ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, під час засідання Комітету було комплексно розглянуто проблему вибухів на артскладах в Україні.

  "Комітет прийняв рішення щодо необхідності виділення 2 мільярдів додатково", – заявив Полторак.

  Полторак зазначив, наразі бюджетом виділено недостатньо коштів на будівництво сховищ з боєприпасами.

  "Ми тільки в 2017-2018 році отримали ресурс у розмірі 500 мільйонів гривень. У цілому для завершення і приведення усіх баз на рівень стандартів, які існують у країнах НАТО, нам потрібно орієнтовано 15 мільярдів гривень", – повідомив Полторак.

  Міністр також додав, що в ході засідання було прийнято ряд рішень.

  "Ми прийняли ряд рішень. Вони пов’язані з тим, що необхідно зробити для того, щоб у найкоротший термін підправити те, що ми не зробили спочатку. Ці заходи пов’язані з доопрацюванням законодавчої бази, відпрацюванням проектів постанов уряду, які прискорять будівництво нових сховищ. Це стосується виділення додаткового ресурсу", – розповів він.

  Нагадаємо, раніше Степан Полторак заявляв, що безпека складів з боєприпасами в Україні при нинішньому рівні фінансування в 500 млн гривень на рік буде забезпечена мінімум через 15 років.

  Теги : Міноборони боєприпаси Степан Полторак гроші Комітет з питань національної безпеки і оборони
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів