Командира батальйону поліції не пустили до США – підозрюють, що залишиться як нелегал

  5 Березня, 2018 08:44
  Посольство США запідозрило командира батальйону патрульної поліції Києва в бажанні обманом в'їхати до країни для постійного проживання.

  Командир батальйону київської патрульної поліції Євген Зборовський поскаржився на своїй сторінці в Facebook на відмову посольства США у видачі йому туристичної візи.

  За його словами, незважаючи на зібраний ним повний пакет документів, співробітники посольства відмовили йому в отриманні візи, аргументувавши це недостатньо високим рівнем його зарплати – "Посольство США заявляє, що у патрульних недостатньо висока заробітна плата. "Ми не можемо дозволити вам поїздку в США, ми вважаємо, що у вас недостатньо коштів для такої поїздки".

  Разом з тим, Зборовський зазначив: іншою причиною відмови стала підозра посольства в бажанні поліцейського залишитися в США в якості нелегала – "Читаю папірець: "не продемонстрував міцні зв'язки в країні постійного проживання. Ви не довели, що маєте зв'язки, які змусять Вас повернутись до країни постійного проживання після подорожі".

  Теги : США Нацполіція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів