Колобова намагались дістати з тюрми Іспанії за допомогою фальшивого листа

  19 Жовтня, 2015 14:54
  Генпрокуратура заявляє про спробу незаконно звільнити з-під варти екс-міністра фінансів Юрія Колобова.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  "ГПУ  попереджено незаконне звільнення з-під варти в Королівстві Іспанія екс-Міністра фінансів України Ю. Колобова та внесено до ЄРДР відомості про вчинення невстановленими особами злочинів, передбачених ч. 1, ч. 4 ст. 358 КК України - підроблення та використання завідомо підробленого документа Генпрокуратури", - сказано в повідомленні прес-центу служби. 

  Як стало відомо, Українське бюро Інтерполу направило ГПУ листа, що містив запит від компетентних органів Іспанії щодо надання додаткової інформації стосовно Колобова.

  До запиту було додано копію листа за начебто підписом заступника Генпрокурора Юрія Столярчука, в якому йдеться про те, що Колобов у здійснюваному проти нього кримінальному провадженні має процесуальний статус свідка, а не підозрюваного.

  За інформацією компетентних органів Іспанії, вказаний лист був наданий їм захисниками Колобова.

  "Разом з тим, зазначений лист службовими особами Генпрокуратури не видавався та не підписувався, а інформація, яка міститься у ньому, не відповідає дійсності, тож лист є підробленим", - наголосили в ГПУ.

  Нагадаємо, навесні екс-міністр фінансів Юрій Колобов був затриманий в Іспанії Інтерполом. Його підозрюють в незаконному державному фінансуванні будівництва телекомунікаційної мережі спецзв'язку на суму 220 млн гривень.

  Теги : ГПУ Інтерпол юрій колобов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів