Колектив Житомирської кондфабрики спробує вигнати рейдерів

  16 Травня, 2016 16:44
  Кондитери Житомира півроку марно чекали на втручання правоохоронних органів та відновлення справедливості.

  Керівництво Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" провело прес-конференцію, аби підтвердити намір трудового колективу наступного четверга, 19 травня, о 12-й годині увійти на територію підприємства, яке наразі незаконно захоплене рейдерами.   

  Житомиряни звернулися до відповідних органів з проханням забезпечити працівникам фабрики доступ до робочих місць і, таким чином, – можливість реалізувати конституційне право на працю.

  "Щоб не було ніяких інсинуацій, що ми щось робимо незаконно. Ми не збираємося заходити на підприємство з "тітушками" – ми офіційно прийдемо на роботу", – зазначив голова наглядової ради підприємства Ігор Бойко.

  Бойко припускає, що їм можуть чинити спротив, і вказує на готовність ініціювати кримінальне провадження з цього приводу. Голова наглядової ради переконаний у правомірності таких дій з огляду на те, що суд підтвердив належність йому 97,5% майна Житомирської кондфабрики "ЖЛ".

  Окрему увагу Ігор Бойко звернув на те, що наразі підприємство не працює і не сплачує кошти до держбюджету. Він висловив здивування, що цим не переймаються ані чиновники, ані правоохоронні установи.

  Наголошується, що раніше менеджмент підприємства вже надіслав офіційні звернення до СБУ, Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Управління поліції охорони на Житомирщині та в Києві, а також до губернатора Житомирщини з проханням звільнити підприємство від осіб, які знаходяться на його території незаконно. Однак, за словами Бойка, очільник Управління поліції охорони Житомирської області Ігор Товкач співпрацює зі злочинцями. Це дає підстави керівництву кондфабрики говорити про злочинну змову, що підтримується на найвищому державному рівні.

  Нагадаємо, рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ" відбулося під керівництвом народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Теги : сергій пашинський прес-конференція «ЖЛ» ігор бойко рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів