Колектив Житомирської кондфабрики побоюється силового захоплення своїх магазинів

  25 Березня, 2016 13:25
  Співробітники підприємства звернулись до поліції та очільників міста з проханням про захист.

  Після виявлення факту незаконної перереєстрації на фіктивну фірму десяти фірмових магазинів Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" у Житомирській області колектив підприємства звернувся із заявами до правоохоронців, мера та голови Житомирської облдержадміністрації.  ТДВ "ЖЛ" потерпає від рейдерського захоплення з листопада минулого року. Однак попри те, що наразі справа розглядається в суді, а ситуація навколо підприємства набула широкого розголосу, зловмисники не припиняють протизаконної діяльності.

  Наступним кроком рейдерів стало протиправне привласнення фірмових магазинів ТДВ "ЖЛ" у Житомирській області. Зламавши електронний ключ нотаріуса Дніпропетровської області, правопорушники незаконно внесли зміни до Реєстру прав власності на нерухоме майно, перереєструвавши на себе мережу фірмових магазинів.

  Наразі більшість магазинів ТДВ "ЖЛ" не працюють, продукцію звідти вивезено. Такі заходи було вжито з метою запобігти шкоді, яку може бути завдано здоров’ю працівників у разі спроби силового захоплення.

  Менеджмент підприємства має всі підстави для подібних побоювань, з огляду на напад на фабрику озброєних "тітушок", який стався перед новорічними святами.

  Юрист підприємства Святослав Соломонюк підозрює, що магазини спробують захопити за старою схемою – уклавши договір з Поліцією охорони. Однак отримати коментарі керівника управління Поліції охорони в Житомирській області з цього приводу не вдалося, попри присутність останнього на робочому місці.

  "Полиці всі повністю порожні, кондитерських виробів немає, магазин не працює. За нашою оперативною інформацією, з дня на день дане приміщення буде захоплене, буде залучено Національну поліцію і будуть вказувати на дії нотаріуса Дніпропетровської області. Сама нотаріус заявила, що таких дій не вчиняла, а перереєстрацію здійснено незаконно", – наголошує Соломонюк.

  Працівники Житомирської кондфабрики "ЖЛ" сподіваються, що владою та представниками правоохоронних органів буде вжито належних заходів для відновлення прав законних власників. 

  Теги : Житомирська обл. рейдерське захоплення незаконна діяльність «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів