КМДА витратила 1,6 млн грн на захист секретних даних

  12 Жовтня, 2016 11:41
  Прикриваючись створенням електронної системи управління містом, чиновники Київради витрачають кошти на незрозумілі цілі.

  За перше півріччя 2016 року Київська міська держадміністрація витратила на захист загадкових даних з міського бюджету 1,6 млн гривень. Кошти витрачаються в рамках цільової програми "Електронна столиця" на 2015-2018 роки.

  Про це повідомляє видання КиевVласть, посилаючись на відповідь керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка на депутатський запит Леоніда Антоненка (фракція "Об'єднання" Самопоміч ").

  Депутат стурбувався тим фактом, що все фінансування йде на охорону незрозумілої секретної інформації. Інші напрямки "Електронної столиці" – створення відкритих веб-порталів, електронного архіву, надання адмінпослуг он-лайн тощо – не фінансуються.

  "Електронна столиця" та інші подібні документи – це спосіб закамуфлювати витрачання коштів на цілі, які інакше б розглядалися як пріоритети десятого порядку", – заявив Антоненко.

  Нагадаємо, понад рік тому Київрада виділила на реалізацію програми 84,9 млн гривень. Планувалося, зокрема, запустити електронні земельні аукціони, адмінпослуги в онлайн-режимі, електронне управління парковками.

  Однак, на ділі програма "Електронна столиця" з усіма її соціальними благами використовується виключно для прикриття необґрунтованих грошових видатків. Згідно з даними відповіді Володимира Бондаренка на депутатський запит, з виділених у 2015 році 18,2 млн гривень апарат КМДА освоїв 1,8 млн гривень.

  З них 250 тисяч було витрачено на "технічний захист інформації та забезпечення конфіденційного зв'язку" між співробітниками в будівлі по вул. Хрещатик, 36, зокрема, на захист від "витоку за рахунок акустичних каналів".

  Із  запланованих на "Електронну столицю" у 2016 році 33,1 млн гривень, на сьогодні освоєно лише 1,6 млн гривень. Всю суму знову витрачено на створення і обслуговування "комплексних систем захисту інформації, що містить державну таємницю в режимно-секретних підрозділах КМДА".

  Як повідомлялося, мер столиці Віталій Кличко заявив, що у міста має бути своя поліція, непідконтрольна МВС.

  Теги : корупція міськрада КМДА чиновники Самопоміч депутат леонід антоненко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів