КМДА відхрещується від скандального кафе в Будинку профспілок

  12 Листопада, 2015 17:39
  Столична влада заявляє, що не давала дозволу на розміщення кафе та вимагає його закриття.
  Фото з відкритих джерел

  Влада столиці звернулась до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з вимогою заборони розміщення ресторану L`Kafa Café у Будинку профспілок.

  Про це журналістам розповів директор Департаменту міського благоустрою і збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець, повідомили в прес-службі КМДА.

  За його словами, Київська міська держадміністрація не давала жодного дозволу на розміщення в Будинку профспілок ресторанного закладу. Також проти розміщення кафе в символічній для Києва будівлі виступає і сам мер Віталій Кличко.

  Білоцерківець наголосив, що наразі очікується реакція від Державної архітектурної інспекції України, бо це єдиний орган, який сьогодні може заборонити діяльність цього закладу. Окрім того, він зазначив, що КП "Київреклама" вже повідомила про неправомірність розміщення рекламних засобів – вивісок з назвою кафе на фасаді закладу, і демонтує їх.

  У свою чергу, мер Віталій кличко у Facebook написав, що влада вже звернулась до правоохоронних органів, щоб з’ясувати, хто дозволив розмістити кафе в Будинку профспілок. Мер вважає, що ці люди мають бути притягнуті до відповідальності. 

  Як повідомлялось, сьогодні група депутатів та активісти пікетували скандальне кафе і намагались дізнатись, хто надав дозвіл на його відкриття. Вони викликали поліцію.

  Пізніше юристи Будинку профспілок показали поліції та народним депутатам документи, які підтверджують законність передачі в оренду приміщення для закладу L`Kafa Café.

  Теги : КМДА будинок профспілок ресторан
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів