Кілька десятків комуністів провели мітинг в Одесі

  1 Травня, 2015 16:01
  На мітингу були помічені георгіївські стрічки, які активісти зняли на вимогу правоохоронців.

  Кілька десятків прихильників Компартії України сьогодні зібралися на Театральній площі, біля будівлі Одеського національного академічного театру опери і балету на мітинг, повідомляє УНІАН.

  Вони тримали червоні прапори з серпом і молотом, невеликі прапорці з написом "СРСР", портрети Леніна, великий транспарант "Ні зростанню цін" та плакат "Ні тарифному геноциду".

  На одязі більшості учасників акції були червоні стрічки із зображенням серпа і молота, а також написом: "1 травня. Без боротьби немає перемоги". На кількох великих прапорах – георгіївські стрічки. Їх помітили проукраїнські активісти, які прибули на площу, про що повідомили працівникам міліції. На вимогу правоохоронців чорно-коричневі стрічки з прапорів зняли.

  Після нетривалого мітингу його учасники вирушили на Куликове поле, де було ще кілька десятків їхніх соратників. Там також відбувся мітинг. Обидва заходи організувала обласна організація КПУ.

  Громадський порядок у місті забезпечує велика кількість співробітників міліції.

  Як повідомлялося, в Одесі заборонили георгіївські стрічки та балаклави, що на травневі свята сприйматиметься як провокація.

  Крім того, нещодавно в місті СБУ у рамках антитерористичної зачистки затримала 20 сепаратистів за намір створити "Бессарабію". Незадовго до того СБУ вже затримала в Одесі 12 сепаратистів.

  Теги : КПУ комуністи Одеса мітинг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів