Клімкін попросив Могеріні забезпечити присутність євродипломатів на оголошенні вироку Савченко

  16 Сiчня, 2016 18:53
  Міністр зовнішніх справ України хоче бачити делегації ЄС і представників посольств держав-членів Євросоюзу в РФ на вирішальній стадії судового процесу над Надією Савченко.

  Глава МЗС України Павло Клімкін попросив Високого представника ЄС з зовнішньої і безпекової політики Федеріку Могеріні забезпечити присутність дипломатів ЄС на винесенні рішення в суді над українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко.

  Про це він написав у своєму Твіттері.  "Попросив Федеріку Могеріні забезпечити присутність євродипломатів на вирішальній стадії судилища над Надією Савченко", - наголошується в повідомленні, до якого доданий скан листа Клімкіна Високому представнику ЄС.

  "Враховуючи те, що незаконна кримінальна справа проти Надії Савченко близька до завершення, я попросив би вас надати підтримку Україні, забезпечивши присутність представників ЄС – делегації ЄС і представників посольств держав-членів в РФ, а також представників неурядових організацій – на вирішальній стадії судового процесу", - йдеться у листі.

  Нагадаємосуд РФ долучив до справи експертизу відеозапису полону Савченко. При цьому під час перезапису відео з камери на флеш-карту 10 файлів було видалено.

  Теги : Савченко Росія суд вирок Павло Клімкін ЄС Україна Федеріка Могеріні народний депутат дипломати посольства
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів