Кличко відрапортував про рекордні закупівлі міського транспорту у партнерів Порошенка

  29 Грудня, 2017 10:30
  Зокрема, Київ закупив 80 тролейбусів у виробника корпорації "Богдан".

  Київська міська держадміністрація відзвітувала про рекордні обсяги закупівлі нової техніки для громадського транспорту столиці у 2017 році.

  Про це йдеться на офіційному сайті КМДА.

  Як зазначається, цьогоріч Київ закупив за кошти міського бюджету 45 нових трамваїв: польської Pesa та львівського концерну "Електрон". Також було придбано 100 нових автобусів МАЗ, що працює на вітчизняному ринку в рамках кооперації із корпорацією "Богдан" Олега Гладковського.

  Окрім того, столичне комунальне підприємство купило 80 тролейбусів безпосередньо у виробника корпорації "Богдан".

  Як відомо, Гладковський наказом президента у лютому 2015 року було призначено першим замом секретаря РНБО. Очолює міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва і експортного контролю.

  Гладковский (раніше Свинарчук) входить у найближче оточення Порошенка. До РНБО він був президентом корпорації "Богдан". Раніше Порошенко заявив, що продав Гладковскому свою частку у "Богдані" ще у 2009-му. Водночас, за інформацією ЗМІ, бізнес-структурам президента досі належать міноритарні частки в "Богдані".

  Раніше повідомлялося, що прокуратура підозрює топ-чиновників "Київблагоустрою" в розкраданні коштів, виділених на демонтаж МАФів.

  Теги : Порошенко декларація КМДА держзакупівлі корпорація "Богдан" Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів