Кличко просить РНБО допомогти вирішити питання з боргами метро

  2 Червня, 2016 11:23
  Російська компанія намагається відсудити 100 вагонів київського метрополітену.

  Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Ради національної безпеки і оборони та президента України з проханням допомогти вирішити питання з боргами столичного метрополітену за 2010-2013 роки.

  Про це інформує прес-служба Київської міської держадміністрації.

  Мер зазначив, що представники російської компанії "Укррослізинг" через суд вимагають від столичного метрополітену погасити накопичений борг обсягом майже 2 млрд гривень.

  На підставі цього звернення, зауважив Кличко, 13 травня Господарський суд Києва наклав арешт на 100 взятих у лізинг вагонів. За його словами, лише завдяки вчасно поданій апеляції вдалося домогтися зняття арешту з вагонів й уникнути транспортного колапсу столиці.

  Кличко додав, що запропонував РНБО розглянути можливість застосування ст. 4 закону "Про санкції" у зв’язку з анексією Криму та російською агресією на Донбасі.

  Також мер Києва попросив дати відповідні доручення Генеральній прокуратурі, Службі безпеки України та Міністерству внутрішніх справ активізувати розслідування в рамках наявних кримінальних проваджень і, за наявності підстав, порушити нові справи за цими фактами.

  Теги : метрополітен Віталій Кличко РНБО Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів