Кличко призупинив конкурс на головного архітектора Києва

  30 Березня, 2016 20:50
  Як пояснив мер столиці, комісія з відбору кандидатів зіткнулася з проблемою відсутності чітко прописаних процедур.

  Мер Києва Віталій Кличко призупинив проведення конкурсу на посаду директора департаменту містобудування й архітектури КМДА – головного архітектора столиці.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Як зазначив Кличко, конкурс хотіли провести відкрито й прозоро, однак комісія зіткнулася з проблемою відсутності чітко прописаних процедур, оскільки конкурс проводився вперше.

  Також, за словами столичного міського голови, проблемною перешкодою у визначенні переможця конкурсу стало суміщення посад головного архітектора і директора департаменту містобудування та архітектури.

  Він додав, що у процесі роботи усунути ці моменти не вдалося.

  Тому, як пояснив мер Києва, призупинивши роботу комісії, він звернеться до її членів, аби вони, користуючись набутим у процесі роботи досвідом, напрацювали свої пропозиції й прописали процедури для проведення бездоганного конкурсу.

  Також Кличко пропонує ініціювати внесення змін до законодавства про розділення посад головного архітектора столиці й глави департаменту містобудування та архітектури.

  Нагадаємо, наприкінці вересня 2015 року було звільнено головного архітектора Києва Сергія Целовальника та двох його заступників.

  Теги : Київ Віталій Кличко конкурсна комісія архітектор
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів