Кличко: "Нафтогаз" може зірвати опалювальний сезон

  6 Липня, 2016 12:20
  Віталій Кличко заявив, що опалювальний сезон в Україні перебуває під загрозою зриву через блокування "Нафтогазом" рахунків 104 енергокомпаній.

  Віталій Кличко в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що опалювальний сезон в Україні перебуває під загрозою зриву через блокування "Нафтогазом" рахунків 104 енергокомпаній по всій країні.

  "На підготовку до опалювального сезону витрачаються величезні гроші. Однак зараз заблоковані рахунки 104 енергокомпаній по всій країні. І є великий ризик, що ми не будемо готові до опалювального сезону", – йдеться в заяві.

  Разом з тим, він наголосив,що київська влада звернулася до уряду з проханням вирішити проблему – "Непорозуміння між "Нафтогазом" й енергетичними компаніями може призвести до того, що люди будуть без тепла. Тому всі повинні зібратися за круглим столом, щоб вирішити проблему".

  Крім того, Кличко підкреслив: до початку опалювального сезону 100% будинків повинні бути облаштовані лічильниками тепла – "Кожен будинок з лічильником споживає на 30-40% менше тепла – відповідно люди і платять менше".

  Нагадаємо, Федеральне міністерство транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини надасть Києву 15 снігоприбиральних машин.

  Теги : Нафтогаз Київ Віталій Кличко опалювальний сезон
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів