Кличка допитають у справі Фірташа

  30 Квiтня, 2015 17:49
  Мера Києва допитають у закритому режимі.

  Очільник Києва Віталій Кличко стане свідком у справі бізнесмена Дмитра Фірташа. Його допитають у закритому режимі, пише "Українська правда".

  Як заявив захист Фірташа, закритий режим - вимога самого мера.

  Підсудний заявив, що підтримував Віталія Кличка з 2012 року для президентських виборів-2015 і розглядав його як альтернативу Януковичу.

  Як відомо, у лютому минулого року Кличко і Порошенко зустрілися з Фірташем у Відні. Після цього Кличко зняв свою кандидатуру на користь нинішнього глави держави.

  Нагадаємо, сьогодні земельний суд Відня у кримінальних справах розглядає питання про екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа на запит Міністерства юстиції США.

  Як свідчать матеріали американської справи проти Фірташа, український олігарх за допомогою хабарів отримав дозвіл на видобуток титану в Індії.

  2 березня минулого року австрійська поліція заарештувала бізнесмена у зв'язку з розслідуванням ФБР справ про корупцію при реалізації інвестиційного проекту в Індії в 2006 році, в яких бізнесмен брав участь. Згодом австрійський суд звільнив підозрюваного під заставу 125 млн євро. 

  Сам підсудний вважає, що США добиваються його екстрадиції з політичних мотивів.

  Теги : Фірташ суд Віталій Кличко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів