Киянина посадили на 2 роки за репост сепаратистських матеріалів з соцмережі

  13 Жовтня, 2017 10:18
  Обвинувачений визнав провину і розкаявся в скоєному.

  Деснянський суд Києва засудив жителя столиці до двох років позбавлення волі з випробувальним терміном один рік за репост сепаратистських матеріалів в соцмережі "ВКонтакте".

  Відповідне рішення опубліковано в Єдиному реєстрі.

  Повідомляється, що чоловік 15 квітня 2014 року репостнул інформацію на сторінку спільноти "Союз громадян України і Росії" у "ВКонтакте" таке повідомлення: "Тема федералізації остаточно знята. Починається війна за незалежність "Новоросії". Росія дуже не хотіла цього сценарію. Вона відкладала його як тільки могла. Тепер Україна не тільки однією ногою в громадянській війні, але двома. Політично: всі центри опору повинні оголошувати про незалежність і про вихід зі складу України. Формувати комітети народної самооборони і надзвичайні органи влади. Вводити в областях військовий стан ... Там, де ОДА не взяті, треба брати в терміновому порядку".

  Згідно з висновками експерта Українського науково-дослідного інституту спецтехніки та судових експертиз Служби безпеки України, висловлювання підсудного визнано "закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, до зміни кордонів України на порушення порядку, встановленого Конституцією України".

  Відзначається, що обвинувачений визнав провину і розкаявся в скоєному, суд врахував це як пом'якшувальну обставину при винесенні вироку.

  Нагадаємо, кіберполіція вимагала у інтернет-провайдера персональні дані про його абонентів на підставі запиту шеф-редактора видання "Апостроф".

  Теги : суд сепаратизм ВКонтакте Новоросія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів