Кияни не хочуть бачити Порошенка на другому президентському терміні – опитування

  3 Серпня, 2018 12:20
  Порошенко не виправдав очікувань та не відповідає своїй посаді, кажуть кияни.

  Жителі столиці не хочуть вдруге бачити чинного президента Петра Порошенка главою держави.

  Відповідне опитування на вулицях Києва провело інтернет-видання Страна, запитавши, чи варто Порошенку подавати свою кандидатуру для участі у виборах на другий президентський термін.

  "Якщо він заслужив у народу, нехай подає. Я отримав три інфаркти, мені нема на що жити, я змушений торгувати ожиною, щоб було на ліки. Мені на операцію потрібно 50 тисяч гривень, а у мене пенсія 1 600 гривень. Я живу в приватному секторі. якщо прийде зима, я не знаю що робити, тому що субсидії знімають. Куди діватися? Я як жебрак стою з цією склянкою ожини, щоб на ліки було. Оскільки якщо лягати в лікарню, потрібно платити тільки за те, що ти будеш лежати. Я не знаю, до чого ми дожилися, якщо він (Порошенко – Ред.) збирає вже не мільйони, а мільярди, а люди сьогодні риються в урнах на шматок хліба", – відповів на запитання журналіста пенсіонер.

  У свою чергу жінка середніх років зазначила, що Порошенку не варто йти на другий термін, бо він не тримає своїх обіцянок.

  "Я думаю йому не варто (йти на другий термін – Ред.). Хоча б тільки тому, що він говорив, що коли прийде до влади, то за три дні припиниться війна в Україні. А війна досі триває", – сказала вона.

  Опитаний молодий чоловік зі свого боку вважає, що наразі ніякої альтернативи у виборі президента немає.

  "Подати кандидатуру може кожен і ви можете подати. А чому він не може подати кандидатуру? Я вважаю, що йому варто подати кандидатуру, щоб зрозуміти виберуть його чи ні. Щоб зрозуміти добре чи погано повинна бути альтернатива. Альтернативи ніякої немає – у нас всі такі. Вибору немає", – наголосив він.

  Інші опитані жителі столиці вважають, що Порошенко не виправдав людських надій та не відповідає своїй посаді.  Як повідомлялося раніше, чинний президент Петро Порошенко оголосить про свої плани балотуватися на другий термін не раніше 24 серпня.

  Теги : Порошенко опитування президентські вибори кияни
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів