Київські посадовці хотіли вивезти з України військові авіадвигуни - СБУ

  8 Квiтня, 2015 09:20
  Службі безпеки вдалося запобігти вивезенню, бо зловмисники не мали дозволу на експорт.

  СБУ попередила незаконне вивезення з України двигунів для військово-транспортної авіації, повідомляється в прес-центрі відомства.

  Як зазначається, посадовці київського комерційного підприємства намагалися вивезти до країни близького зарубіжжя авіадвигуни, які підлягають державному експортному контролю як товари подвійного значення. Фахівці Міноборони підтвердили, що вони призначені для використання і в цивільній, і у військовій сферах. 

  Так, зловмисники наприкінці лютого цього року доставили авіазапчастини до митного посту "Західний" у Києві, проте не мали дозволу Державної служби експортного контролю для відправки вантажу за кордон. Тому правоохоронці заборонили експорт двигунів.

  Слідчі СБУ відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу. Дане порушення карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років. 

  Теги : СБУ вивезення авіадвигуни
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів