Кіровоград мітингує з приводу перейменування міста

  27 Грудня, 2015 13:52
  На площі перед міськрадою Кіровограда зібралося 2 мітинги – на підтримку перейменування міста на Інгульск та проти цієї назви.
  Прихильники
  Фото з відкритих джерел
  Прихильники "Інгульська"

  Перед Кіровоградською міською радою зібралися два мітинги щодо перейменування Кіровограда - близько 100 людей підтримують затверджену парламентським комітетом назву "Інгульськ", натомість учасники іншого зібрання відстоюють назву "Єлисаветград".

  Прихильники Інгульська закидають опонентам, що "Єлисаветград" – імперська назва, а "Інгульськ" походить від назви місцевої річки і є українською.

  Прибічники ж Єлисаветграда наголошують на провінційності назви "Інгульськ" та заявляють, що на іншу назву не погодяться за жодних умов.

  Прикметно, що попри запевнення організаторів акцій про їхнє мирне спрямування, вже зараз спостерігається доволі агресивне протистояння двох мітингів, а кількість поліцейських, покликаних забезпечувати правопорядок, зросла до 30 осіб.

  Разом з тим, біля міськради перебуває й третя група людей - противників перейменування міста взагалі, - яка, однак, через свою малочисельність поводиться неактивно.

  Як відомо, раніше депутати підтримали ідею перейменувати Кіровоград в Інгульськ.

  Теги : мітинг кіровоград перейменування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів