Київський патрульний йде з нової поліції: його пояснення

  9 Лютого, 2016 11:26
  Причини звільнення поліцейський перерахував на своїй сторінці в соціальній мережі.
  Фото: Facebook Харченка

  Київський поліцейський вирішив звільнитися з нового місця роботи. На своїй сторінці у Facebook Алекс Харченко навів кілька аргументів, чому прийняв таке рішення.

  Так, за його словами, в Департаменті патрульної поліції надзвичайно велика кількість старих совкових бюрократів з відповідними підходами до роботи.

  До того ж за півроку в Департаменті встигла утворитися критична маса нових совкових бюрократів. "Це ті, кому до 30, але чия ідеологія діяльності - прикриття своєї жопи", - написав він.

  Харченко вважає, що процеси – не працюють. "Працює ручне управління. І самовідтворюється. Процесів ніхто особливо і не прагне, якщо розуміє їхню доречність взагалі. Тому, за даних умов, бєспєрспєктівняк", - зазначив він.

  Окрім того, за словами Харченка, нормативна база не витримує функціонального навантаження, однак ніхто не поспішає змінювати її прийнятними темпами.

  "Сповідується старе одвічне совкове "строгость наших законов компенсируется необязательностью..." + відтворення двох паралельних реальностей: де факто і на папері", -  наголосив Харченко.

  Наостанок він зазначив, що попри все вважає створення поліції в Україні реформою, однак не досить ефективною.  

  Теги : Київ поліцейські патрульна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів