Київським річковим вокзалом володіють Шуфрич і Бродський– ЗМІ

  19 Сiчня, 2016 17:50
  Будівля Київського річкового вокзалу віднедавна належить пов’язаній із Шуфричем компанії.
  Фото з відкритих джерел

  Будівля Київського річкового вокзалу, який обіцяють переробити на ресторанну галерею, належить компанії, пов’язаній з екс-головою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським і народним депутатом Нестором Шуфричем.  

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

  Зазначається, що згідно з даними інформресурсу Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку Smida, 24% акцій ПАТ "Київський річковий порт", яке володіє будівлею річкового вокзалу, належить белізькій фірмі AEROTRADE SOLUTIONS INC, представник якої Андрій Савчук був фінансовим директором Київського представництва "Торговий дім "Жидачівський паперовий комбінат", а також фінансовим директором концерну "Основа" з орбіти Михайла Бродського. Крім того, цей же Андрій Савчук у 2002 році був кандидатом у народні депутати від партії Бродського "Яблуко". 

  Підкреслюється, що директором же самого ПАТ "Київський річковий порт" є керівник київської регіональної організації "Партії вільних демократів" Михайла Бродського Сергій Бойко.

  Наголошується: сам Бродський у телефонному коментарі підтвердив "Схемам", що має прямий стосунок до ПАТ "Київський річковий порт", будучи акціонером товариства.

  "Так, ми купували акції у Сергія Максимова. "Зайшли" акціонерами десь із півроку тому. Ми бачимо розвиток річкового порту. У цьому палаці було два ресторани, а також він працював як сам вокзал для туристів для прогулянок по Дніпру. Ми досі вбачаємо, що працювати він має у двох іпостасіях – ресторани і вокзал. Поки рано говорити про щось конкретно, концепцією займається мій син Юрій", – заявив Бродський, не назвавши, однак, вартість угоди купівлі будівлі.

  Автори розслідування зазначають, що 25% акцій ПАТ "Київський річковий порт" належить ТОВ "Сучасне партнерство", екс-директором якого був Віктор Сидорук – помічник депутата Нестора Шуфрича.

  При цьому ТОВ "Сан гален холдінг", яке володіє ще 25% акцій ПАТ "Київський річковий порт" теж, ймовірно, наближена до Нестора Шуфрича: компанія має спільний телефонний номер із Міжнародним благодійним фондом "Музей історії повітроплавання і авіації імені Сікорського", співзасновником якого є нині покійна матір Нестора Шуфрича – Марія Шуфрич.

  Наголошується, що наразі взяти коментар у Шуфрича не вдалось – він не відповідає на телефонні дзвінки.
  Теги : Київ Бродський Михайло Шуфрич порт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів