Київська прокуратура оскаржила виправдальний вирок меру Дебальцевого

  17 Сiчня, 2016 13:14
  Апеляція на вирок Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області щодо невинуватості Володимира Проценка розглядатиметься Апеляційним судом Донецької області.

  Прокуратура Києва оскаржила вирок Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області, яким мер Дебальцевого Володимир Проценко визнаний невинуватим та виправданий.

  Про це 16 січня повідомили у столичній прокуратурі.

  На думку державного обвинувачувача, вина Проценка у вчиненні інкримінованого злочину повністю підтверджується доказами, зібраними у ході розслідування кримінального провадження, процесуальне керівництво у якому здійснювала столична прокуратура: згідно з текстом рішення суду, Проценко 5 травня 2014 року,  "будучи міським головою м. Дебальцеве, на позачерговій сесії Дебальцевської міської ради 6 скликання виніс на розгляд питання про виділення приміщень для проведення в місті так званого референдуму 11 травня 2014 року про надання статусу державної незалежності самопроголошеній "ДНР".

  Наголосимо, сам Проценко провину не визнав.

  Нагадаємо, Проценка звинувачували у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України, - у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.

  Теги : ДНР апеляція донецька область прокуратура референдум дебальцеве володимир проценко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів