Київрада вже розглядає першу електронну петицію

  13 Листопада, 2015 18:26
  Вона стосується унеможливлення знищення історичних пам`яток у столиці.

  У Київській міській раді повідомили, що перша електронна петиція направлена на розгляд.

  Як зазначається в повідомлення прес-служби, петиція щодо унеможливлення знищення історичних пам`яток у Києві набрала 10 тис. 432 електронні підписи та прийнята до розгляду відповідно до положення.

  Автором петиції є міський активіст Арсеній Фінберг. У тексті зазначено, що за останні роки кияни бачили чимало прикладів знищення та руйнування історичних пам`яток міста. Тому для унеможливлення їх знищення в майбутньому підписанти вимагають:

  - поновити та актуалізувати реєстр історичних пам`яток та архітектури в м.Києві;
  - розробити сайт, що буде розповідати про них;
  - дослідити всі шляхи, через які руйнували історичні пам`ятки минулі роки та закрити законодавчо таку можливість в майбутньому;
  - зробити дослідження стану історичних пам`яток;
  - із власниками, що доводять пам`ятки до руйнації, розірвати договори оренди та зобов`язати їх відшкодувати місту шкоду і відновити історичні будівлі.

  Також серед вимог: заборонити встановлення балконів та кондиціонерів на історичних будинках; примусово змусити знести самовільні конструкції на історичних фасадах.

  Нагадаємо, 8 жовтня Київрада теж запровадила онлайн-петиції. Для того, аби петицію розглянула київська влада - необхідно зібрати тисячу підписів протягом трьох місяців з моменту публікації на веб-порталі Київради.

  Теги : Київ Київрада петиція історичні пам'ятки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів