Кіберполіція вимагає від студентів КПІ паролі до сторінок "ВКонтакте"

  20 Липня, 2017 14:17
  Якщо студенти добровільно не видалять сторінки в російських соцмережах, кіберполіцейські зроблять це власноручно.

  Департамент кіберполіції звернувся до деканату Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" з вимогою видалити групи в російських соціальних мережах "ВКонтакте" і "Однокласники", пишуть ЗМІ.

  Як зазначається, від студентів чекають виконання президентського указу щодо заборони користування соцмережами агресора й добровільного видалення сторінок. В інакшому випадку - кіберполіція просить надіслати паролі до аккаунтів у "ВКонтакте" і "Однокласники".

  Деканат надіслав студентам відповідний лист-прохання.

  "Згідно з листом з Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертаємося до вас з проханням видалити офіційні сторінки груп на ресурсах "Вконтакте" і "Однокласники". У разі неможливості видалення надішліть логін і пароль", - йдеться в повідомленні.

  Журналісти намагалися дізнатися, яке ж покарання буде в разі невиконання президентського указу, однак у кіберполіції не змогли дати конкретної відповіді. Попросили звернутися з відповідним запитом, після чого пообіцяли надати узгоджену відповідь.

  Водночас ніякого покарання для користувачів російських соцмереж за допомогою VPN наразі не передбачено.

  Нагадаємо, що 16 травня президент Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради нацбезпеки, згідно з яким вводиться заборона на діяльність російський сайтів, в тому числі соціальних мереж "ВК" і "Однокласники".

  Пізніше президент заявив, що блокування соцмереж і пошти переглянуть після припинення агресії Росії проти України.

  Також Порошенко не підтримав е-петицію щодо розблокування "ВКонтакте".

  Теги : РФ студенти ВКонтакте соцмережі кіберполіція Однокласники КПІ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів